Autoškola AKADÉMIA ako jediná autoškola v Nitre má vlastné osvetlené autocvičisko, kde sa nachádzajú 4 tréningové zostavy pre osobné vozidlá (podľa nového skúšobného poriadku a to

2x pravé a 2x ľavé), motorkovú tréningovú dráhu, traktorovú tréningovú dráhu a zostavu pre výučbu BE, ďalej parkovacie miesta kolmé, priečne a pozdĺžne, osmičku, uzatvorený priestor, prejazd medzi jazdnými pruhmi, úrovňovú križovatku s viacerými pruhmi a neodmysliteľnú kruhovú križovatku. Pripravujeme prejazd spomaľovacím prahom, rozjazdovú dráhu do kopca a tréningovú dráhu so svetelnými signálmi.

 

Podmienky na využitie autocvičiska vlastným autom:

Bez poplatku: - boli ste našim študentom v autoškole (ste v databáze) a stále si neveríte, - boli ste naším študentom a doma Vám dávajú málo jazdiť.............lebo sa boja o Vás prípadne o nové autíčko, - ste naším žiakom a viete sa preukázať s preukazom z autoškoly, - chcete si zvyknúť na vaše nové autíčko.

S poplatkom: - ak ste neboli naším žiakom v autoškole a neveríte si za volantom alebo medzi kužeľmi

- nie ste naším žiakom, alebo praktická príprava v inej autoškole sa Vám zdá nedostatočná, prípadne Vám nevyhovuje prístup.......ozvite sa.........radi Vás uvidíme.

Volajte na mob. 0903 260 306, email: rastislav.bernat@uniag.sk (inštruktor, plocha 13 EUR/hod.)